Korzyści ze stosowania szamb betonowych

Jedną z istotnych decyzji pojawiających się na etapie wyboru projektu domu jest to, jak będą usuwane z niego nieczystości. W Polsce na wielu terenach podmiejskich wciąż nie ma dostępu do sieci kanalizacyjnej co sprawia, że inwestor musi w dużej mierze sam zadbać o odprowadzanie ścieków. Najczęstszym i najwygodniejszym wyborem jest w tym przypadku zdecydowanie się na szambo betonowe. Jakie są jego główne zalety?

Trwałość na lata

Decydując się na szambo inwestorzy chcą mieć pewność, że będzie ono całkowicie niezawodne. Cecha ta jest z pewnością jedną z zalet zbiorników wykonanych z betonu, który to uchodzi za materiał solidny i odporny na niekorzystne warunki zewnętrzne, także na te panujące w ziemi. W przypadku tych ostatnich, zbiorniki z betonu będą odporne m.in. na wypychanie przez wody gruntowe. O ich solidności świadczy dodatkowo fakt, że na szamba betonowe oferowane w naszej firmie udzielamy aż pięcioletniej gwarancji, jesteśmy więc przekonani co do ich wysokiej jakości.

Niska cena

Szamba betonowe to również idealna opcja pod względem ceny. Są one nawet kilkukrotnie tańsze od zbiorników wykonanych z tworzyw sztucznych, a także zdecydowanie tańsze od przydomowych oczyszczalni ścieków, których koszt może przekraczać kilkanaście tysięcy złotych w przypadku zbiorników biologicznych.

Możliwość dostosowania do swoich potrzeb

Oferta szamb betonowych pod względem rodzajów i wielkości jest naprawdę szeroka, dlatego każdy inwestor znajdzie wariant idealnie dopasowany do swojego budynku. Możemy zdecydować się m.in. na zbiorniki jednokomorowe, dwukomorowe, a nawet trzykomorowe, a także łączone w pionie i w poziomie. Mogą mieć one również różne wymiary, od 4m3 do 12 m3. Wymiary będą mieć oczywiście wpływ na częstotliwość korzystania z wywozu, dlatego trzeba dobrze przemyśleć ten aspekt.

Szamba betonowe to wciąż najlepszy wybór w kategorii tanich i trwałych zbiorników na nieczystości. Jeśli zalety te przekonały także Państwa, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Poza sprzedażą, zapewniamy także transport i montaż szamb betonowych na posesji klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top
Dokonujemy darmowej wyceny. Zadzwoń 880 363 323